WooCommerce Multiple Email Recipients 1.2.13 - en to pl-PL translation catalogue (107 entries)

note: Plugin Name of the plugin
en: WooCommerce Multiple Email Recipients
pl-PL: WooCommerce Wielu Odbiorców E-mail

note: Description of the plugin
en: Stores multiple email addresses for each customer.
pl-PL: Przechowuje wiele adresów e-mail dla każdego klienta.

en: [View page]
pl-PL: [Zobacz stronę]

en: Size
pl-PL: Rozmiar

en: Documentation
pl-PL: Dokumentacja

en: Support
pl-PL: Wsparcie

en: Settings
pl-PL: Ustawienia

note: translators: %s: The plugin name
en: View %s documentation
pl-PL: Zobacz dokumentację %s

en: Docs
pl-PL: Dokumenty

note: translators: 1: licence key link start, 2: license key link end
en: Activate %1$syour license key%2$s to enable updates.
pl-PL: Aktywuj %1$swłasny klucz licencyjny%2$s, aby włączyć aktualizacje.

en: Auto-updates unavailable.
pl-PL: Automatyczne aktualizacje niedostępne.

en: License key successfully activated.
pl-PL: Klucz licencyjny aktywowany pomyślnie.

en: There was an error activating your license key.
pl-PL: Wystąpił błąd podczas aktywacji klucza licencyjnego.

en: License key successfully deactivated.
pl-PL: Klucz licencyjny pomyślnie dezaktywowany.

en: There was an error deactivating your license key, please try again.
pl-PL: Wystąpił błąd podczas dezaktywacji klucza licencyjnego, spróbuj ponownie.

en: The license key looks good!
pl-PL: Klucz licencyjny wygląda dobrze!

en: There's a problem with your license key.
pl-PL: Jest problem z Twoim kluczem licencyjnym.

en: License key
pl-PL: Klucz licencyjny

en: The licence key is contained in your order confirmation email.
pl-PL: Klucz licencyjny znajduje się w e-mailu potwierdzającym zamówienie.

en: License Key
pl-PL: Klucz Licencyjny

en: Check
pl-PL: Sprawdź

en: Activate
pl-PL: Aktywuj

en: Deactivate
pl-PL: Dezaktywuj

en: License key deactivated.
pl-PL: Klucz licencyjny dezaktywowany.

note: translators: 1: the plugin name, 2: settings link start, 3: settings link end.
en: Thank you for installing %1$s. To get started, please %2$s enter your license key%3$s.
pl-PL: Dziękujemy za zainstalowanie %1$s. Aby rozpocząć, proszę %2$s wprowadzić swój klucz licencyjny%3$s.

note: translators: 1: the plugin name, 2: renewal link start, 3: renewal link end.
en: Your license key for %1$s has expired. %2$sClick here to renew for 20%% discount%3$s.
pl-PL: Twój klucz licencyjny do %1$s wygasł. %2$sKliknij tutaj, aby odnowić z rabatem 20%% %3$s.

note: translators: 1: the plugin name, 2: renewal link start, 3: renewal link end.
en: You no longer have a valid license for %1$s. Please %2$spurchase a new license key%3$s to continue using the plugin.
pl-PL: Nie masz już ważnego klucza licencyjnego do %1$s. Proszę %2$szakupić nowy klucz licencyjny%3$s, aby kontynuować korzystanie z wtyczki.

note: translators: 1: the plugin name, 2: settings link start, 3: settings link end.
en: %1$s - your site has moved to a new domain. Please %2$sreactivate your license key%3$s.
pl-PL: %1$s - Twoja strona została przeniesiona na nową domenę. Proszę %2$szreaktywować swój klucz licencyjny%3$s.

en: An error has occurred, please try again.
pl-PL: Wystąpił błąd, spróbuj ponownie.

en: Your license key is active.
pl-PL: Twój klucz licencyjny jest aktywny.

en: Please enter your license key.
pl-PL: Proszę wprowadzić swój klucz licencyjny.

en: Your license key is invalid.
pl-PL: Twój klucz licencyjny jest nieprawidłowy.

note: translators: 1: account page link start, 2: account page link end
en: Invalid license key - please check your order confirmation email or %1$sAccount%2$s.
pl-PL: Nieprawidłowy klucz licencyjny - sprawdź swój e-mail potwierdzający zamówienie lub %1$sKonto%2$s.

en: No URL was supplied for activation, please contact support.
pl-PL: Nie podano adresu URL do aktywacji, skontaktuj się z pomocą techniczną.

en: License key mismatch, please contact support.
pl-PL: Niezgodność klucza licencyjnego, skontaktuj się z pomocą techniczną.

en: This license is for a bundled product and cannot be activated.
pl-PL: Ten klucz licencyjny jest przeznaczony dla produktu w pakiecie i nie może być aktywowany.

en: Your license key is not valid for this plugin.
pl-PL: Twój klucz licencyjny nie jest ważny dla tej wtyczki.

note: translators: %s: The number of sites the license is activated on
en: %s site active | %s sites active
pl-PL[0]: %s strona aktywna
pl-PL[1]: %s strony aktywne
pl-PL[2]: %s stron aktywnych

note: translators: %s: The sites active description, e.g. '2 sites active'
en: Your license key has reached its activation limit (%s).
pl-PL: Twój klucz licencyjny osiągnął limit aktywacji (%s).

en: Read more
pl-PL: Czytaj więcej

note: translators: %s: The license expiry date
en: Your license key expired on %s.
pl-PL: Twój klucz licencyjny wygasł %s.

en: Renew now for 20% discount.
pl-PL: Odnów teraz, aby uzyskać 20% zniżki.

en: Your license key is not active. Please reactivate or save the settings.
pl-PL: Twój klucz licencyjny nie jest aktywny. Proszę ponownie aktywować lub zapisać ustawienia.

en: Your license key has expired.
pl-PL: Twój klucz licencyjny wygasł.

note: translators: 1: purchase link start, 2: purchase link end.
en: Your license key has been disabled. Please %1$spurchase a new license key%2$s to continue using the plugin.
pl-PL: Twój klucz licencyjny został wyłączony. Proszę %1$spurchase a new license key%2$s, aby kontynuować korzystanie z wtyczki.

note: translators: %1$s: Plugin name. %2$s: PHP version required.
en: %1$s requires PHP %2$s or greater. Please update the PHP version used by your web server.
pl-PL: %1$s wymaga PHP %2$s lub nowszego. Proszę zaktualizować wersję PHP używaną przez Twój serwer internetowy.

note: translators: %1$s: Plugin name. %2$s: WP version required.
en: %1$s requires WordPress %2$s or greater. Please update your WordPress installation.
pl-PL: %1$s wymaga WordPress %2$s lub nowszego. Proszę zaktualizować swoją instalację WordPress.

note: translators: %1$s: Plugin name. %2$s: Update Core <a> tag open. %3$s: <a> tag close. %4$s: WP version required.
en: %1$s requires WordPress %4$s or greater. Please %2$supdate%3$s your WordPress installation.
pl-PL: %1$s wymaga WordPress %4$s lub nowszego. Proszę %2$saktualizować%3$s swoją instalację WordPress.

note: translators: %1$s: Plugin name.
en: %1$s requires WooCommerce to be installed and active.
pl-PL: %1$s wymaga zainstalowania i aktywowania WooCommerce.

note: translators: %1$s: Plugin name. %2$s: WooCommerce link. %3$s Install/Upgrade/Activate WooCommerce link. translators: %1$s: Plugin name. %2$s: EDD link. %3$s Install/Upgrade/Activate EDD link.
en: %1$s requires %2$s to be installed and active.%3$s
pl-PL: %1$s wymaga, aby %2$s był zainstalowany i aktywny.%3$s

note: translators: %1$s: Plugin name. %2$s: WooCommerce version required.
en: %1$s requires WooCommerce %2$s or greater. Please update your WooCommerce setup first.
pl-PL: %1$s wymaga WooCommerce %2$s lub nowszego. Proszę najpierw zaktualizować swoją konfigurację WooCommerce.

note: translators: %1$s: Plugin name. %2$s: WooCommerce link. %3$s WooCommerce version required. %4$s Install/Upgrade/Activate WooCommerce link.
en: %1$s requires %2$s %3$s or greater. Please %4$s your WooCommerce setup first.
pl-PL: %1$s wymaga %2$s %3$s lub nowszego. Proszę %4$s najpierw swoją konfigurację WooCommerce.

note: translators: %1$s: Plugin name.
en: %1$s requires Easy Digital Downloads to be installed and active.
pl-PL: %1$s wymaga zainstalowania i aktywowania Easy Digital Downloads.

en: %1$s could not complete its first activation because the following error occurred:<br>%2$s
pl-PL: %1$s nie mogło zakończyć swojej pierwszej aktywacji, ponieważ wystąpił następujący błąd:<br>%2$s

en: %1$s database update required
pl-PL: %1$s aktualizacja bazy danych wymagana

en: <p>%1$s has been updated! To keep things running smoothly, we have to update your database to the newest version. The database update process runs in the background and may take a little while, so please be patient.</p>
pl-PL: <p>%1$s zostało zaktualizowane! Aby wszystko działało płynnie, musimy zaktualizować Twoją bazę danych do najnowszej wersji. Proces aktualizacji bazy danych działa w tle i może zająć trochę czasu, więc proszę o cierpliwość.</p>

en: %1$s database update
pl-PL: %1$s aktualizacja bazy danych

en: <p>%1$s is updating the database in the background. The database update process may take a little while, so please be patient.</p>
pl-PL: <p>%1$s aktualizuje bazę danych w tle. Proces aktualizacji bazy danych może zająć chwilę, więc proszę o cierpliwość.</p>

en: %1$s database update done
pl-PL: %1$s aktualizacja bazy danych zakończona

en: <p>%1$s database update complete. Thank you for updating to the latest version!</p>
pl-PL: <p>Aktualizacja bazy danych %1$s zakończona. Dziękujemy za zaktualizowanie do najnowszej wersji!</p>

en: Unable to connect to the filesystem. Please confirm your credentials.
pl-PL: Nie można połączyć się z systemem plików. Proszę potwierdzić swoje dane logowania.

en: You don't have permission to activate the plugin.
pl-PL: Nie masz uprawnień do aktywacji wtyczki.

en: Could not find the appropriate step.
pl-PL: Nie można znaleźć odpowiedniego kroku.

en: Please enter a license key.
pl-PL: Proszę wprowadzić klucz licencyjny.

en: Invalid action requested.
pl-PL: Żądana akcja jest nieprawidłowa.

note: translators: %s: The name of the plugin.
en: %s setup wizard
pl-PL: %s kreator konfiguracji

en: Warning: This will overwrite your existing settings for %s. Are you sure you want to continue?
pl-PL: Ostrzeżenie: To nadpisze istniejące ustawienia dla %s. Czy na pewno chcesz kontynuować?

en: Setup wizard
pl-PL: Kreator konfiguracji

en: If you need to access the setup wizard again, please click on the button below.
pl-PL: Jeśli potrzebujesz ponownie uzyskać dostęp do kreatora konfiguracji, kliknij przycisk poniżej.

en: More
pl-PL: Więcej

en: Extra features
pl-PL: Dodatkowe funkcje

en: Enhance your site with these fantastic plugins from Barn2.
pl-PL: Udoskonal swoją stronę dzięki tym fantastycznym wtyczkom od Barn2.

en: Ready
pl-PL: Gotowe

en: Setup Complete
pl-PL: Konfiguracja zakończona

en: Welcome
pl-PL: Witamy

en: Select an option
pl-PL: Wybierz opcję

en: Email address
pl-PL: Adres e-mail

en: Warning! If you reduce the number of additional email address fields then any customer data stored in these fields will become inactive. Notifications will only be sent to the remaining email addresses.
pl-PL: Ostrzeżenie! Jeśli zmniejszysz liczbę dodatkowych pól adresu e-mail, to wszelkie dane klientów przechowywane w tych polach staną się nieaktywne. Powiadomienia będą wysyłane tylko na pozostałe adresy e-mail.

en: Are you sure you want to remove these additional recipients?
pl-PL: Czy na pewno chcesz usunąć tych dodatkowych odbiorców?

en: Add recipient
pl-PL: Dodaj odbiorcę

en: Enter additional recipients (comma separated) for this email, and optionally select which products and/or categories they will receive it for.
pl-PL: Wprowadź dodatkowych odbiorców (oddzielonych przecinkami) dla tego e-maila i opcjonalnie wybierz, dla których produktów i/lub kategorii go otrzymają.

en: Invalid order ID
pl-PL: Nieprawidłowe ID zamówienia

en: Multiple email recipients
pl-PL: Wielu odbiorców e-mail

en: Additional email labels
pl-PL: Dodatkowe etykiety e-mail

en: Email address(es)
pl-PL: Adres(y) e-mail

en: Search for a category
pl-PL: Szukaj kategorii

en: Search for a product
pl-PL: Szukaj produktu

en: Complete Setup
pl-PL: Zakończ konfigurację

en: Congratulations, you can now start using the plugin!
pl-PL: Gratulacje, możesz teraz zacząć korzystać z wtyczki!

en: The next step is to choose which customer emails to send to the additional recipients; and to add extra recipients for admin-related emails.
pl-PL: Następnym krokiem jest wybór, które e-maile klientów wysłać do dodatkowych odbiorców; oraz dodanie dodatkowych odbiorców dla e-maili związanych z administracją.

en: Emails
pl-PL: E-maile

en: Customer Emails
pl-PL: E-maile klientów

en: Add extra email addresses for your customers
pl-PL: Dodaj dodatkowe adresy e-mail dla swoich klientów

en: Customer email addresses
pl-PL: Adresy e-mail klientów

en: Display additional email fields
pl-PL: Wyświetl dodatkowe pola e-mail

en: Account page
pl-PL: Strona konta

en: Checkout
pl-PL: Zamówienie

en: Welcome to WooCommerce Multiple Email Recipients
pl-PL: Witamy w WooCommerce Wielu Odbiorców E-mail

en: Add extra recipients in minutes
pl-PL: Dodaj dodatkowych odbiorców w kilka minut

en: Use this setup wizard to quickly configure the plugin’s main options. You can easily change these options later on the plugin settings page or by relaunching the setup wizard.
pl-PL: Użyj tego kreatora konfiguracji, aby szybko skonfigurować główne opcje wtyczki. Możesz łatwo zmienić te opcje później na stronie ustawień wtyczki lub ponownie uruchamiając kreatora konfiguracji.

en: Enhance your store with these fantastic plugins from Barn2.
pl-PL: Wzbogać swój sklep o te fantastyczne wtyczki od Barn2.

en: Enable this notification for additional customer email addresses
pl-PL: Włącz to powiadomienie dla dodatkowych adresów e-mail klientów

en: Please %1$sinstall WooCommerce%2$s in order to use WooCommerce Multiple Email Recipients.
pl-PL: Proszę %1$szainstalować WooCommerce%2$s, aby móc korzystać z WooCommerce Wielu Odbiorców E-mail.

en: View details
pl-PL: Zobacz szczegóły

en: The following options control the WooCommerce Multiple Email Recipients extension.
pl-PL: Następujące opcje kontrolują rozszerzenie WooCommerce Wielu Odbiorców E-mail.

en: The number of email addresses to allow per customer.
pl-PL: Liczba adresów e-mail dozwolonych na klienta.

en: Choose how many customer email addresses to allow for each user. This number should include the email address field that is provided by WooCommerce itself, plus any additional email address fields that you wish to add.
pl-PL: Wybierz, ile adresów e-mail klientów ma być dozwolonych dla każdego użytkownika. Ta liczba powinna zawierać pole adresu e-mail, które jest dostarczane przez WooCommerce, plus wszelkie dodatkowe pola adresów e-mail, które chcesz dodać.
